اپلیکیشن

امکانات اپلیکیشن لیان آپ

درباره لیان اپ

لیان اپ اعتقاد دارد هر مجموعه ،کسب و کار و فردی به داشتن اپلیکیشن شخصی نیاز خواهد داشت.لیان اپ تلاش نموده تا با راه اندازی یک پلتفرم هوشمند ایجاد و مدیریت اپلیکیشن را برای هر شخص و سازمانی آسان نماید و سازمان و اشخاص را از به خدمت گرفتن توسعه دهندگان اندروید و iOS بی نیاز گرداند. چرا که تشکیل یک تیم توسعه اپلیکیشن هزینه های سنگینی را در پی خواهد داشت.

لیان اپ به عنوان یکی از پیشروان صنعت تولید اپلیکیشن موبایل به صورت Native ،این امکان را به هر کسب وکاری با هر ابعادی می دهد تا بتوانند به صورت هوشمند با مشتریان خود ارتباط برقرار نمایند و یک کانال جدید ارتباطی با مشتریان خود ایجاد نمایند.

لیان اپ این امکان را در اختیار همگان قرار می دهد تا به آسانی و بدون هیچ دانش کد نویسی اقدام به تولید اپلیکیشن نمایند و برای وبلاگ، سایت، کتاب، مجله و کسب و کار خود اپلیکیشن ایجاد نمایند.طراحی اپلیکیشن نوبت دهی پزشکان – رزرواسیون هتل – خبری- مسابقات – طراحی اپلیکیشن وب سایت ها و… از جمله خدمات لیان اپ می باشد.

لیان اپ یکی از محصولات خلاق محور شرکت پیام سرای لیان ارتباط، تلاش دارد تا دنیای جدیدی در حوزه اپلیکیشن ها ایجاد نماید.

تعرفه بسته ها

با ‍لیان آپ می تونید نسخه ios اپلیکیشن خودتون رو هم داشته باشید. بعد از ثبت درخواست نسخه ios ا‍پلیکیشن شما بعد از ۴۸ تا ۷۲ ساعت برای اپ استور ارسال میشه.

هزینه ساخت اپلیکیشن ios و ارسال برای اپ استور: ۳۰۰ هزار تومان

هزینه هر به روز رسانی و ارسال مجدد برای اپ استور: ۵۰ هزار تومان

هزینه تمدید سالانه اپلیکیشن شما در اپ استور: ۱۰۰ هزار تومان

Print Friendly, PDF & Email